Neljän leasingrahoitteisen suuret pakettirunkoiset autot kategorian ajoneuvon hankinta vammaispalveluiden käyttöön
TED · 599667-2026Award noticeNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€366,566 · 366,566.41 EUR
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Itä-Uudenmaan hyvinvointialue in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Helkama-Autokauppa Oy | 2 | €142,135 | 2026-08-31 |
| Metroauto Oy | 1 | €133,407 | 2026-08-31 |
| Profile Vehicles Oy | 1 | — | 2026-05-29 |
| Scania Suomi Oy | 1 | — | 2026-05-19 |
Full buyer profile: what Itä-Uudenmaan hyvinvointialue buys and who wins it →
CPV codes
34100000 Transport equipmentDescription
Neljän leasingrahoitteisen suuret pakettirunkoiset autot kategorian ajoneuvon hankinta vammaispalveluiden käyttöön puitejärjestelyn sisäisellä kilpailutuksella.