Διακήρυξη 06/2025
Value
Estimated€250,350 · 250,350 EUR
Awarded€143,940 · 143,940 EUR
WinnerΝ.ΝΑΥΡΙΝΙΑΔΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ΑΦΟΙ ΝΟΥΛΗ ΙΚΕ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΙΝΤΖΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΡΕΑΤΩΝ ΑΕ | ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΕΑΤΩΝ ΚΟΣΜΟΣ ΑΕ | 1 | €489,100 | 2026-05-07 |
| ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΕΑΤΩΝ ΚΟΣΜΟΣ Α.Ε. | 1 | €166,116 | 2026-07-20 |
Full buyer profile: what ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία Πεζικού buys and who wins it →
CPV codes
15612000 Food, beverages, tobacco15612120 Food, beverages, tobacco15612110 Food, beverages, tobaccoDescription
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια αλεύρων αρτοποίησης προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου σε άρτο του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξάρτητων Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ [συμπεριλαμβανομένης της ΤΔ 41 ΣΠ (ν. Σαμοθράκη)] και της ΧVΙ Μ/Κ ΜΠ.