Zásahový oděv třívrstvý
TED · 599058-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-09-30
Buyer
NameHasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje
CountryCZ
Published2026-08-31
Deadline2026-09-30
Value
Estimated€270,757 · 6,552,600 CZK
Awarded—
CPV codes
18130000 Clothing, footwear, luggageDescription
Předmětem veřejné zakázky je dodávání 300 ks třívrstvých zásahových oděvů pro hasiče, splňujících technické podmínky uvedené v příloze č. 1 těchto zadávacích podmínek, a to na základě jednotlivých výzev k plnění, v období od nabytí účinnosti smlouvy do 30.06.2029, nebo do vyčerpání maximálního finančního limitu 6 552 600 Kč bez DPH (tj. 7 928 646 Kč včetně DPH). První dílčí plnění je specifikováno v příloze č. 2 těchto zadávacích podmínek.