ZESTAWY DO ZABIEGÓW FOTOFEREZY
TED · 605644-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Buyer
CountryPL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Urtica sp. z o.o. | 3 | €4,437,247 | 2026-08-06 |
| Komtur Polska Sp. z o.o. | 2 | €1,109,818 | 2026-06-19 |
| GSK Services Sp. z o.o. | 1 | €6,407,702 | 2026-08-06 |
| Janssen-Cilag Polska sp. z o.o. | Komtur Polska Sp. z o.o. | 1 | €5,136,153 | 2026-06-19 |
| Asclepios S.A. | Urtica sp. z o.o. | Farmacol- Logistyka Sp. z o. o. | Salus International Sp. z o.o. | 1 | €4,295,422 | 2026-07-03 |
CPV codes
33141630 Medical equipment & pharmaceuticals33141620 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa zestawów do zabiegów fotoferezy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ