DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH 4
TED · 611148-2026Contract noticeCloses in 17 days · 2026-09-21
Buyer
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline2026-09-21
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Urtica sp. z o.o. | 3 | €4,437,247 | 2026-08-06 |
| Komtur Polska Sp. z o.o. | 2 | €1,109,818 | 2026-06-19 |
| Asclepios S.A. | Komtur Polska Sp. z o.o. | Bialmed Sp. z o.o. | Urtica sp. z o.o. | GSK Services Sp. z o.o. | NEUCA S.A. | AstraZeneca Kft. | Farmacol- Logistyka Sp. z o. o. | Salus International Sp. z o.o. | 1 | €9,704,613 | 2026-09-04 |
| GSK Services Sp. z o.o. | 1 | €6,407,702 | 2026-08-06 |
| Janssen-Cilag Polska sp. z o.o. | Komtur Polska Sp. z o.o. | 1 | €5,136,153 | 2026-06-19 |
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticals33141110 Medical equipment & pharmaceuticals33141116 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowe (pakiety) od nr 1 do nr 4 do SWZ. Pakiet nr 1 Sterylne osłony na kończynę Pakiet nr 2 Jałowe obłożenia na stolik Mayo Pakiet nr 3 Opatrunek nasączony parafiną Pakiet nr 4 Zestaw do pobrań narządów