Dodávka mikroskopů pro učebnu mikroskopie
TED · 597824-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€128,094 · 3,100,000 CZK
Awarded€139,910 · 3,385,950 CZK
WinnerBioVendor - Laboratorní medicína s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Masarykova univerzita in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| TRIGON PLUS s.r.o. | 4 | €288,368 | 2026-08-31 |
| Beckman Coulter Česká republika s.r.o. | 3 | €483,698 | 2026-06-02 |
| accela s.r.o. | 2 | €1,170,163 | 2026-06-25 |
| East Port Praha, s.r.o. | 2 | €565,393 | 2026-06-02 |
| KRD-obchodní společnost s.r.o. | 2 | €401,433 | 2026-08-11 |
Full buyer profile: what Masarykova univerzita buys and who wins it →
CPV codes
38000000 Laboratory, optical & precision equipment38510000 Laboratory, optical & precision equipment38513100 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
Předmětem veřejné zakázky je koupě vybavení učebny mikroskopie sestávajícího z mikroskopu pro vyučujícího, invertovaného mikroskopu pro vyučujícího a mikroskopů pro studenty (30 ks) Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.