PROIECTARE, FURNIZARE, MONTARE, PUNERE ÎN FUNCŢIUNE SI CERTIFICARE CAMERA CURATA ISO 6
TED · 612218-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-09
Buyer
NameINSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI
CountryRO
Published2026-09-04
Deadline2026-10-09
Value
Estimated€95,701 · 503,072 RON
Awarded—
CPV codes
39230000 Furniture, furnishings, appliancesDescription
Proiectare, furnizare, montare, punere în functiune, testare, certificare Camera curata ISO 6 si instruire personal beneficiar. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cel tarziu in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.