Eksploataciniai uosto akvatorijos dugno valymo darbai objekte „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorija nuo PK-22 iki PK110a“ pagal pateiktas technines užduotis
TED · 605233-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameAkcinė bendrovė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (PV)
CountryLT
Published2026-09-02
Deadline—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Akcinė bendrovė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Tilsta | 1 | €24,550,105 | 2026-05-13 |
| Griovimo ekspertai | 1 | €1,652,893 | 2026-08-11 |
CPV codes
45252124 Construction workDescription
Eksploataciniai uosto akvatorijos dugno valymo darbai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatorijoje nuo PK-22 iki PK110a pagal užsakovo pateiktas technines užduotis. Preliminari darbų apimtis pagal Sutartį – apie 500 000 kubinių metrų. Nurodytas kiekis yra preliminarus ir užsakovas neįsipareigoja nupirkti viso nurodyto preliminaraus darbų kiekio.