Konserwacja instalacji i urządzeń w budynkach centrali IPN
TED · 608291-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
NameInstytut Pamięci Narodowej-Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Instytut Pamięci Narodowej-Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. | Sharp Business Systems Polska Sp.z o.o. | 1 | €145,969 | 2026-06-03 |
CPV codes
50710000 Repair & maintenance services50711000 Repair & maintenance services50712000 Repair & maintenance services50720000 Repair & maintenance services50730000 Repair & maintenance servicesDescription
1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa eksploatacyjna oraz konserwacja instalacji budynkowych, systemów i urządzeń oraz substancji budynków IPN położonych w Warszawie przy ul. Janusza Kurtyki 1, Kłobuckiej 21 oraz Marszałkowskiej 21/25. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.