Obvod OŘ SPS Ústí nad Labem – opravy a údržba bytů a bytových objektů 2024-2026
TED · 498736-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€1,483,532 · 35,892,581.23 CZK
Awarded€337,592 · 8,167,690.44 CZK
WinnerDELTAXX s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Správa železnic, státní organizace in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Chládek & Tintěra, a.s. | 12 | €169,299,224 | 2026-08-21 |
| STRABAG Rail a.s. | 9 | €62,985,404 | 2026-08-31 |
| Smlouva o dílo "Prostá rekonstrukce trati v úseku Police nad M. - Teplice nad M." | 8 | €44,290,461 | 2026-08-07 |
| Smlouva o poskytování součinnosti | 7 | €2,969,402,476 | 2026-08-20 |
| OHLA ŽS, a.s. | 7 | €340,417,361 | 2026-08-31 |
Full buyer profile: what Správa železnic, státní organizace buys and who wins it →
CPV codes
45453000 Construction workDescription
Předmětem díla je zhotovení stavby – provedení stavebních prací, jejímž cílem je realizace udržovacích a opravných stavebních prací včetně odstranění závad na bytových jednotkách ve správě Oblastního ředitelství Ústí nad Labem. Součástí předmětu díla jsou i příslušné přípojky inženýrských sítí včetně objektů souvisejících s provozováním dráhy.