Provádění běžných prohlídek mostů a propustků - Správy - Morava
TED · 602381-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-06
Value
Estimated€5,260,979 · 127,100,000 CZK
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ředitelství silnic a dálnic s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SMMS Projekt s.r.o. | 11 | €1,670,235 | 2026-08-27 |
| CONSULTEST s.r.o. | 5 | €8,040,603 | 2026-08-07 |
| DOSING - Dopravoprojekt Brno group, spol. s r.o. | 5 | €61,995 | 2026-08-06 |
| Geodetická kancelář Nedoma & Řezník, s.r.o. | 4 | €204,357 | 2026-08-06 |
| RSE Project s.r.o. | 4 | €89,737 | 2026-06-30 |
Full buyer profile: what Ředitelství silnic a dálnic s. p. buys and who wins it →
CPV codes
71631450 Architecture, engineering & inspectionDescription
Zajištění provedení běžných mostních prohlídek v souladu s ČSN 73 6221 a následného projednání s majetkovým správcem a zajištění provedení běžných prohlídek propustků v souladu s ČSN 73 6221 na dobu čtyř let. Zakázka je zadávána na základě povinnosti provádět pravidelné běžné mostní prohlídky a běžné prohlídky propustků. Tuto povinnost ukládá ČSN 73 6221. Předmětem plnění této zakázky jsou činnosti vyžadující minimálně osvědčení k provádění běžných prohlídek mostů.