Apsaugos paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
TED · 609990-2026Contract notice · social & specific servicesNo deadline given
Value
Estimated€27,350,000 · 27,350,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Viešoji įstaiga CPO LT in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Viešoji įstaiga Pirmoji kava | 1 | €1,074,380 | 2026-06-15 |
| Eurotela | 1 | €477,708 | 2026-07-06 |
| Gi Group Lithuania | 1 | €435,289 | 2026-06-24 |
| Oro Incorporate | 1 | €217,851 | 2026-07-21 |
Full buyer profile: what Viešoji įstaiga CPO LT buys and who wins it →
CPV codes
79710000 Business services: law, marketing, consultingDescription
Apsaugos paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą. Pirkimo objektas detalizuojamas pirkimo dokumentuose. Pirkimų apimtys priklausys nuo perkančiųjų organizacijų poreikių.