Medicinos įranga (Pacientų šildymo sistema)
TED · 604028-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Viešoji įstaiga CPO LT in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB MedUS Medical | 8 | €604,336 | 2026-09-02 |
| UAB „Laborama” | 4 | €1,286,895 | 2026-07-09 |
| AMI sprendimai | 4 | €240,190 | 2026-08-05 |
| UAB DIAMEDICA | 3 | €797,236 | 2026-08-06 |
| UAB Multilabo | 3 | €464,136 | 2026-08-06 |
Full buyer profile: what Viešoji įstaiga CPO LT buys and who wins it →
CPV codes
33100000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Perkama pacientų šildymo sistema (4 vnt.). Objekto poreikis skirtas Regioninei Mažeikių ligoninei. Informacija apie ES finansuojamą projektą: Europos Sąjungos lėšomis bendrai finansuojamo projekto Nr. 09-029-P-0011, pavadinimas „Regioninės Mažeikių ligoninės skubiosios medicinos pagalbos ir intensyviosios terapijos paslaugų kokybės gerinimas“.