Zajištění ICT odborných rolí pro podporu realizace portfolií Zadavatele
TED · 606081-2026Contract noticeNo deadline given
Buyer
NameNárodní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.
CountryCZ
Published2026-09-03
Deadline—
Value
Estimated€10,348,110 · 250,000,000 CZK
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Aricoma Systems a.s. | 5 | €12,092,430 | 2026-08-03 |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | €1,937,295 | 2026-08-10 |
| TTC MARCONI s. r. o. | 2 | €118,043 | 2026-08-04 |
| SEVITECH CZ s.r.o. | 1 | €2,535,695 | 2026-08-04 |
| TOTAL SERVICE a.s. | 1 | €2,499,468 | 2026-05-18 |
CPV codes
72000000 IT services: consulting, software, internet72220000 IT services: consulting, software, internet72200000 IT services: consulting, software, internet72100000 IT services: consulting, software, internet72310000 IT services: consulting, software, internetDescription
Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění odborných rolí, zejména v oblasti ICT technologií pro realizaci rozvojových aktivit za účelem vyplnění krátkodobé potřeby odborných kapacit, a to jednak pro interní potřeby zadavatele a dále za účelem plnění závazků zadavatele vůči zákazníkovi na základě jeho potřeb a zadání.