Riigitee 15 km 58,65-58,85 liikluse rahustamise koha ja km 59,04-59,44 jalg-ja jalgrattatee ehituse omanikujärelevalve
TED · 610262-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€12,920 · 12,920 EUR
WinnerRiigitee 15 km 58,65-58,85 liikluse rahustamise koha ja km 59,04-59,44 jalg-ja jalgrattatee ehituse omanikujärelevalve
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Transpordiamet in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| OÜ Taalri Varahaldus | 7 | €245,492 | 2026-09-04 |
| OÜ Novica | 4 | €95,899 | 2026-07-21 |
| OÜ Inseneribüroo STEIGER | 4 | €32,630 | 2026-07-06 |
| OÜ Esprii | 3 | €102,460 | 2026-05-27 |
| Piirimärk OÜ | 3 | €17,300 | 2026-08-03 |
Full buyer profile: what Transpordiamet buys and who wins it →
CPV codes
71520000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Riigitee 15 km 58,65-58,85 liikluse rahustamise koha ja km 59,04-59,44 jalg-ja jalgrattatee ehituse omanikujärelevalve vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest