ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
TED · 597400-2026Contract noticeCloses in 42 days · 2026-10-12
Buyer
NameΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
CountryEL
Published2026-08-31
Deadline2026-10-12
Value
Estimated€320,968 · 320,967.74 EUR
Awarded—
CPV codes
33121100 Medical equipment & pharmaceuticals33169100 Medical equipment & pharmaceuticals33124100 Medical equipment & pharmaceuticals33100000 Medical equipment & pharmaceuticals33168000 Medical equipment & pharmaceuticals33111721 Medical equipment & pharmaceuticals33122000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ» Υποέργο 3: Προμήθεια διαγνωστικού εξοπλισμού ΩΡΛ και Οφθαλμολογικής