Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za Investicijsko vzdrževalna dela na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, z upoštevanjem okoljskih vidikov
Value
Estimated—
Awarded€353,456 · 353,455.76 EUR
WinnerEURO GRAD podjetje za gradbeništvo, inženiring in nepremičnine d.o.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MESTNA OBČINA KRANJ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ARIFAJ, gradbeništvo d.o.o. | 3 | €121,944 | 2026-08-28 |
| GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA, projektiranje, inženiring, gradnja in vzdrževanje objektov visoke in nizke gradnje d.d. | 2 | €7,593,541 | 2026-07-30 |
| EURO GRAD podjetje za gradbeništvo, inženiring in nepremičnine d.o.o. | 2 | €706,912 | 2026-08-11 |
| GRADBENA MEHANIZACIJA, GREGA STARE S.P. | 2 | €69,864 | 2026-07-01 |
| IMP, d.d., družba za svetovanje, projektiranje, inženiring in gradnjo | 1 | €4,593,469 | 2026-06-16 |
Full buyer profile: what MESTNA OBČINA KRANJ buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction work45230000 Construction workDescription
Naročnik razpisuje javno naročilo z namenom vzpostavitve dinamičnega nabavnega sistema (v nadaljevanju: DNS) za investicijsko vzdrževalna dela na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki. Predmet javnega naročila so manjša investicijsko vzdrževalna dela in manjše novogradnje ter nakupi pripadajoče opreme na cestni in komunalni infrastrukturi na območju Mestne občine Kranj, pri katerih se, kjer je to primerno, upoštevajo določila iz Uredbe o zelenem javnem naročanju. Predmet javnega naročila obsega: - manjša investicijsko vzdrževalna dela, manjše novogradnje ter nakupe pripadajoče opreme na cestah, pločnikih, krožiščih, avtobusnih postajališčih in obračališčih, parkiriščih, pokopališčih, dostopnih poteh oziroma drugih javnih prometnih površinah ali površinah za pešce; - manjša investicijsko vzdrževalna dela, manjše novogradnje ter nakupe pripadajoče opreme na meteorni kanalizaciji. Natančna specifikacija in količine bodo razvidne v okviru postopka oddaje posameznega javnega naročila v drugi fazi izvedbe DNS. Naročilo je razdeljeno na 2 kategoriji: - 1. KATEGORIJA – INVESTICIJSKO VZDRŽEVALNA DELA DO VKLJUČNO 100.000,00 EUR BREZ DDV - 2. KATEGORIJA: INVESTICIJSKO VZDRŽEVALNA DELA NAD 100.000,00 EUR BREZ DDV.