Přeložka silnice II/180 Kyšice - Chrást - DPS, PDPS
TED · 610041-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-08
Buyer
NameSpráva a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace
CountryCZ
Published2026-09-04
Deadline2026-10-08
Value
Estimated€2,649,116 · 64,000,000 CZK
Awarded—
CPV codes
71320000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Zpracování PD ve stupni DPS a PDPS dle vyhlášky č. 227/2024 Sb., anebo dle vyhlášky č. 131/2024 Sb. o dokumentaci staveb.