Cummins motorokhoz alkatrészek szállítása
Buyer
NameBudapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
CountryHU
Published2026-09-04
Deadline2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SZAKÁLFÉM Alkatrészgyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 2 | €1,436,641 | 2026-05-18 |
| H1 Busz Korlátolt Felelősségű Társaság | INTER TAN-KER CITY Kft. | 1 | €2,185,376 | 2026-07-20 |
| BauM Építőipari és Szolgáltató Kft. | BUDAKER Kereskedelmi Gyártó és Szolgáltató Kft. | VAMAV Vasúti Berendezések Kft. | Metal 99 Fémszerkezet gyártó és Szolgáltató Kft. | CFT 2002 KFT | RailOne Termelő és Szolgáltató Kft. | 1 | €1,273,705 | 2026-07-20 |
| Metal 99 Fémszerkezet gyártó és Szolgáltató Kft. | Ventus-953 Kereskedelmi és Műszeripari Kft. | 1 | €717,101 | 2026-07-13 |
| QS '2000 Kereskedelmi és Szolgáltató Bt. | 1 | €339,444 | 2026-07-15 |
CPV codes
34300000 Transport equipmentDescription
Az árubeszerzés tárgya: M3 járműkategóriájú autóbuszokban működő Cummins gyártmányú motorokhoz alkatrészek szállítása adásvételi keretszerződés keretében. Tervezett mennyiség: összesen 4702 mennyiségi egység/24 hónap az alábbiak szerint: 4566 db/24 hónap 136 készlet/24 hónap A megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati mennyiségek. A tapasztalati mennyiségek az ajánlatok megalapozott elbírálása érdekében, az általános forgalmi adó nélküli ajánlati összár meghatározásához kerültek megadásra, a szerződés keretében beszerzett mennyiségek ezen tapasztalati adatoktól eltérhetnek. A megkötésre kerülő szerződés mellékletében csak az egységárak kerülnek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretösszeg 70%-a összértékű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. A keretösszeg a nyertes árajánlat alapján kerül meghatározásra a jelen hirdetmény „További információk” pontjának 17. alpontja szerinti módon. Ajánlattevőnek az előzőek ismeretében kell benyújtania ajánlatát. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Az egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő kötelezettsége. A részletezést a közbeszerzési útmutató (a továbbiakban: Útmutató) 1. számú melléklete (a továbbiakban: Ajánlati árak táblázata) és a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.