Usługę odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki oraz wykonanie usługi polegającej na wynajmie i obsłudze serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych oraz na bieżącym odbiorze i wywozie odpadów komunalnych z m. Karczew oraz wynajmie toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Value
Estimated€623,729 · 2,685,964.91 PLN
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Jednostka Wojskowa Nr 6021 in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ECO – PLAN SPÓŁKA AKCYJNA cz. I | ECO – PLAN SPÓŁKA AKCYJNA cz. IV | Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski „MOP 83” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cz. V | 1 | €2,378,801 | 2026-05-28 |
Full buyer profile: what Jednostka Wojskowa Nr 6021 buys and who wins it →
CPV codes
90500000 Sewage, refuse, cleaning & environmental90400000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz.793) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są następujące usługi: a) odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów pokonsumpcyjnych w m. Karczew, powiat otwocki; b) wynajmu i obsługi serwisowej urządzeń sanitarno-higienicznych w m. Karczew, powiat otwocki; c) odbiór i wywóz odpadów komunalnych w m. Karczew, powiat otwocki; d) wynajmu toalet sanitarnych i umywalek okazjonalnych na potrzeby Jednostki Wojskowej Nr 6021; z podziałem na 5 (pięć) części zamówienia. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90511000 - 2 Usługa wywozu odpadów komunalnych, 90533000 - 2 Usługi gospodarki odpadami, 90460000-9 Usługa kontroli ścieków i usługi konstrukcyjne w zakresie oczyszczania ścieków, 90480000-5 Usługa gospodarki ściekowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1 - 1.5. oraz nr 4.1. – 4.5. do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo - cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1 - 1.5. do SWZ. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje wykazane w załącznikach nr 1.1. – 1.5. do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych Wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. [dotyczy części I zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów pokonsumpcyjnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części II zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na obsłudze kontenerów prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – prysznicowo – umywalkowych, kontenerów toaletowo – umywalkowych na potrzeby zabezpieczenia sanitarno–higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części III zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowej przenośnych kabin sanitarnych VIP i umywalek wolnostojących na potrzeby zabezpieczenia sanitarno-higienicznego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części IV zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na odbiorze i wywozie odpadów komunalnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. [dotyczy części V zamówienia] Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę co najmniej 2 (dwie) osoby na podstawie umowy o pracę wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia tj.: polegające na serwisowaniu toalet sanitarnych i umywalek wolnostojących, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem.