Доставка на газьол за отопление със съдържание на сяра до 0,001% - код по КН 27 10 19 44 за нуждите на инсинератора.
Buyer
NameПРЕДПРИЯТИЕ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА (ПУДООС) ТПП
CountryBG
Published2026-09-03
Deadline—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ПРЕДПРИЯТИЕ ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА (ПУДООС) ТПП in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ЛЕГО ТРЕЙД ЕООД | 1 | €189,936 | 2026-08-17 |
CPV codes
09134000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Настоящата обществена поръчка е за доставка на газьол със съдържание на сяра до 0,001% - код по КН 27 10 19 44 за нуждите на Инсинератора към Предприятие за управление на дейностите по опазване на околната среда. Качеството на течното гориво следва да отговаря на Наредбата за изискванията за качеството на течните горива, условията, реда и начина на техния контрол и на Българския държавен стандарт. Стоката е включена в списък по приложение на чл. 79, ал. 1, т. 7 от ЗОП. Количество - 144 000 литра гориво, определено на база потреблението за предходен период. Договорът за обществена поръчка се сключва при условията на Софийска стокова борса за период от 8 (осем) месеца, а при недостигане на количеството в рамките на срока на договора, последният се удължава за не повече от 4 (четири) месеца.