„Проектиране и авторски надзор при изграждане и ремонт на канална кабелна съобщителна мрежа в ЛЦ за ОВД Бургас, вкл. преместване на обект "Пеленгатор”
TED · 611975-2026Contract noticeCloses in 26 days · 2026-09-30
Buyer
NameДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
CountryBG
Published2026-09-04
Deadline2026-09-30
Value
Estimated€27,000 · 27,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| WxFUSION GmbH | 1 | €96,000 | 2026-07-27 |
| Валдарам билдинг ЕООД | 1 | €12,559 | 2026-08-19 |
CPV codes
71000000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Предоставяне на проектантски услуги, в т.ч. и упражняване на авторски надзор по време на реализацията на „Проектиране и авторски надзор при изграждане и ремонт на канална кабелна съобщителна мрежа в ЛЦ за ОВД Бургас, вкл. преместване на обект "Пеленгатор”.