ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ:384903) ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ» (CPV: 33696100-6) και «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ» (CPV:33696200-7).
Buyer
NameΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
CountryEL
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated€306,493 · 306,493.35 EUR
Awarded€37,153 · 37,152.6 EUR
WinnerA-MED
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ" in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| BOSTON SCIENTIFIC ΕΛΛΑΣ ΑΕ | 1 | €210,288 | 2026-06-03 |
| MEDICON HELLAS AE | 1 | €173,372 | 2026-05-05 |
| SOFMEDICA ΕΛΛΑΣ IATΡΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΑΕ | 1 | €37,700 | 2026-06-04 |
| ΥΓΕΙΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΕ - ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ | 1 | €32,480 | 2026-06-04 |
| MEDICARE HELLAS AE | 1 | €29,818 | 2026-06-03 |
CPV codes
33696100 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ (Α/Α ΕΣΗΔΗΣ:384903) ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΑΙΜΑΤΟΣ» (CPV: 33696100-6) και «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ» (CPV:33696200-7),εκτιμώμενης αξίας 306.493,35 € χωρίς Φ.Π.Α. και 326.963,36 € συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α., για χρονικό διάστημα τριών (3) ετών, για την κάλυψη των αναγκών της αιμοδοσίας του Παναρκαδικού Γενικού Νοσοκομείου Τρίπολης.