IZRADA PROMETNIH ELABORATA SVJETLOSNE SIGNALIZACIJE U GRADU ZAGREBU
TED · 604821-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-02
Value
Estimated€300,000 · 300,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from GRAD ZAGREB in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UPI-2M d.o.o. | 2 | €4,480,513 | 2026-07-03 |
| ELIPSA - S.Z. d.o.o. | 1 | €443,980 | 2026-05-21 |
| SIRRAH-PROJEKT d.o.o. | 1 | €379,125 | 2026-05-15 |
| INŽENJERSKI PROJEKTNI ZAVOD, dioničko društvo | 1 | €310,700 | 2026-05-13 |
| IZRADA PLANA ODRŽIVE URBANE MOBILNOSTI GRADA ZAGREBA | 1 | €288,000 | 2026-08-04 |
CPV codes
71320000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Predmet nabave je izrada prometnih elaborata semaforiziranih raskrižja na području Grada Zagreba. Elaborat uključuje analizu postojećeg stanja, brojanje prometa, prikupljanje podloga, izradu simulacije prometnih tokova i rješenje optimizacije prometa. CPV oznaka i naziv: 71320000-7