Budowa przepompowni ścieków przy ul. Kobryńskiej wraz z dwoma przewodami tłocznymi oraz budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Leśniczówki i Kobryńskiej, na terenie Dzielnicy Wawer w Warszawie
TED · 605372-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-02
Buyer
NameMiejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
CountryPL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Wykonanie robót polegających na wymianie drenów przy udziale zespołu do prac podwodnych na terenie Zakładu Centralnego w Warszawie z podziałem na zadania” | 1 | €3,374,226 | 2026-07-02 |
| Aqua Seen Sp. z o.o. | 1 | €2,393,035 | 2026-07-14 |
| „Budowa przepompowni ścieków, sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie osiedla Groszówka w Dzielnicy Wesoła w Warszawie” | 1 | €2,088,528 | 2026-07-03 |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Meliorex Sp .z o.o. | 1 | €1,623,751 | 2026-08-26 |
| PRI KNAUBER Spółka Komandytowa | 1 | €1,024,313 | 2026-08-31 |
CPV codes
45200000 Construction work45230000 Construction work45231000 Construction work45231300 Construction workDescription
Budowa przepompowni ścieków przy ul. Kobryńskiej wraz z dwoma przewodami tłocznymi oraz budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Leśniczówki i Kobryńskiej, na terenie Dzielnicy Wawer w Warszawie