"Remont instalacji wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji i kanalizacji w Domu Studenta nr 2 UW przy ul. Żwirki i Wigury 95/97 w Warszawie”
TED · 487978-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Uniwersytet Warszawski in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Techbau Budownictwo Sp. z o.o. | 1 | €22,056,626 | 2026-07-10 |
| Baudziedzic Sp. z o.o. Sp.K. | 1 | €5,877,098 | 2026-05-29 |
| Marabud Zakład Remontowo-Budowlany M. Chmielewski i M. Dąbrowski Spółka Jawna w Warszawie | 1 | €614,222 | 2026-06-01 |
| Koettermann Sp. z o.o. | 1 | €474,651 | 2026-08-11 |
| Eltri Sp.z o.o. | 1 | €53,044 | 2026-06-04 |
Full buyer profile: what Uniwersytet Warszawski buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction work45300000 Construction workDescription
1.Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji i kanalizacji w Domu Studenta nr 2 UW przy ul. Żwirki i Wigury 95/97 w Warszawie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót budowlanych, zwanych dalej „robotami”, określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.