Vienbėgiu kabamuoju keliu judančios kėlimo talės pirkimas (projektas 2210, A2-214/1)
TED · 490642-2026Contract noticeClosed 12 days ago
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Uždarosios akcinės bendrovės IREMAS filialas Projektų centras | 1 | €234,500 | 2026-05-21 |
| UAB DEKRA Industrial | 1 | €62,165 | 2026-08-25 |
| UAB SOLAR | 1 | €48,984 | 2026-05-07 |
| UAB „DEKRA Industrial“ | 1 | €42,290 | 2026-08-25 |
| UAB Adwisery | 1 | €36,590 | 2026-05-06 |
Full buyer profile: what Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė buys and who wins it →
CPV codes
42414000 Industrial machinery71320000 Architecture, engineering & inspection80500000 Education & training servicesDescription
Pirkimo Nr. 3822 Šio pirkimo dalies objektą sudaro Vienbėgiu kabamuoju keliu judančios kėlimo talės komplektas (projektas 2210, A2-214/1) (komplektą sudaro: statinio projektavimo dokumentai, kėlimo talė, viensijis kabamasis kelias su atraminėmis konstrukcijomis) - 1 kompl..