Доставка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД
Value
Estimated€306,773 · 306,773.33 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| РСР ЕООД | 1 | €166,032 | 2026-07-28 |
| ЕКОС-МЕДИКА ООД | 1 | €90,667 | 2026-08-06 |
| МИКРО ДИВАЙС ЕООД | 1 | €75,578 | 2026-08-24 |
| Б. БРАУН МЕДИКАЛ ЕООД | 1 | €67,152 | 2026-08-06 |
| МЕДИЦИНСКА ТЕХНИКА ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 1 | €61,180 | 2026-06-01 |
Full buyer profile: what КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - ШУМЕН ЕООД buys and who wins it →
CPV codes
33141626 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Предметът на поръчката е периодична доставка по предварителна заявка на Напълно интегрирани инфузионни комплекти за прецизно контролирани терапии с дистанционно наблюдение, за лечебната дейност на Отделение по медицинска онкология в "КОЦ-Шумен" ЕООД, съвместими с наличните в отделението ПКА инфузионни помпи Rythmic TM Evolution, Производител - Микрел Медикал Дивайсис СА. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията по настоящата обществена поръчка. Общата прогнозна стойност на поръчката без включени опции е 230 080.00 € без ДДС, за период от 12 месеца. Общата стойност на поръчката с включени опции е в размер 306 773.33 € без включен ДДС. В прогнозна стойност на поръчката с включени опции е включена опция за удължаване на срока на договора с до 4 (четири) месеца.