Vzdrževanje obstoječe aplikacije Skupno zajemno mesto (SZM) za obdobje 2026-2029
TED · 600856-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Value
Estimated€162,000 · 162,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MINISTRSTVO ZA ZUNANJE IN EVROPSKE ZADEVE in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SRC sistemske integracije d.o.o. | 4 | €715,182 | 2026-08-27 |
| ZZI Svetovanje in inženiring, proizvodnja in prodaja programske opreme d.o.o. | 2 | €705,000 | 2026-05-07 |
Full buyer profile: what MINISTRSTVO ZA ZUNANJE IN EVROPSKE ZADEVE buys and who wins it →
CPV codes
72000000 IT services: consulting, software, internetDescription
Vzdrževanje aplikacije Skupnega zajemnega mesta (v nadaljevanju: SZM) za obdobje 36 mesecev. Skupno ocenjeno letno število ur za vzdrževanje aplikacije SZM je 432 ur (1296 ur za 36 mesecev).