Vagyonvédelemi rendszer: karbantartás, hibajavítás
TED · 606269-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-10-02
Buyer
NameMÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság
CountryHU
Published2026-09-03
Deadline2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő Részvénytársaság in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 1 | €24,374,481 | 2026-08-28 |
| Liberatus Hungary Kft. | Szolamen Proxima Korlátolt Felelősségű Társaság | 1 | €567,788 | 2026-07-23 |
| Kunsped Szállítmányozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. | 1 | €414,445 | 2026-08-20 |
| Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. | 1 | €276,827 | 2026-05-18 |
| Permitto Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 1 | €202,344 | 2026-07-06 |
CPV codes
50610000 Repair & maintenance servicesDescription
Vállalkozási keretszerződés A MÁV Személyszállítási Zrt. autóbuszos üzletágának területén felszerelt vagyonvédelmi rendszerek karbantartása és 24 órás ügyeleti hibaelhárítása tárgyban (3 részben).