Zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych
TED · 610880-2026Contract noticeCloses in 5 days · 2026-09-09
Buyer
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline2026-09-09
Value
Estimated€1,456,577 · 6,308,869.95 PLN
Awarded—
CPV codes
33000000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
1. Przedmiotem postępowania jest zakup i dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów farmaceutycznych, preparatów do żywienia, płynów do terapii nerko zastępczej, preparatów do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych i innych szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 32 niepodzielne pakiety, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.