Dujų chromatografinė sistema
TED · 597477-2026Contract noticeCloses in 9 days · 2026-09-09
Buyer
NameLietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra
CountryLT
Published2026-08-31
Deadline2026-09-09
Value
Estimated€71,901 · 71,900.83 EUR
Awarded—
CPV codes
38432200 Laboratory, optical & precision equipment48900000 Software & information systemsDescription
Dujų chromatografinė sistema skirta nustatyti junginius pagal metodikas, apibrėžtas LST EN ISO 6468:2000, LST ISO 10695:2000, LST EN 12918:2000, LST EN 12673:2000 arba lygiaverčiuose standartuose. Ši įranga turi būti tinkama tirti lakius halogenintus pesticidus bei jų junginius.