Консултантски услуги по изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционни проекти за обект: „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Правоъгълен фонтан пред сградата на Община Русе, включително инсталациите му“.
TED · 596775-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€1,378 · 1,377.83 EUR
Awarded€1,378 · 1,377.83 EUR
WinnerСС-КОНСУЛТ ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА РУСЕ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ЧВМ Консулт ЕООД | 5 | €30,573 | 2026-06-11 |
| БИМ КОНСУЛТИНГ ООД | 1 | €78,402 | 2026-08-10 |
| ЕГГС ЕООД | 1 | €63,911 | 2026-06-11 |
| ВЕДИПЕМА ЕООД | 1 | €29,655 | 2026-06-15 |
| ВАМОС ООД | 1 | €15,509 | 2026-06-02 |
CPV codes
71530000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Консултантски услуги по изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционни проекти за обект: „Инженеринг – проектиране, строителство и авторски надзор за обект: „Правоъгълен фонтан пред сградата на Община Русе, включително инсталациите му“.