„Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel v komerčním provedení“ – část 5
TED · 606150-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ministerstvo vnitra in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Škoda Auto a.s. | 4 | €5,722,875 | 2026-07-28 |
| THT Polička, s.r.o. | KOBIT, spol. s r.o. | 2 | €5,716,572 | 2026-07-22 |
| THT Polička, s.r.o. | 1 | €1,500,818 | 2026-07-22 |
| FIREFIGHTING TECHNOLOGY INT. s.r.o. | 1 | €858,248 | 2026-07-22 |
| Bell Textron Prague, a. s. | 1 | €459,388 | 2026-07-09 |
Full buyer profile: what Ministerstvo vnitra buys and who wins it →
CPV codes
34110000 Transport equipment34100000 Transport equipmentDescription
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních vozidel kategorie M1 v komerčním provedení dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 3 RD. V části 5 jsou poptávaná vozidla bez skrytého výstražného světelného a zvukového zařízení. Vozidla budou určena pro zabezpečení běžného provozu úřadů, jsou tedy určená jako běžná referentská vozidla. Předpokládaný objem vozidel pro část 5 je cca 219 kusů.