Izvedba analize stanja in projektne naloge ter inženirsko svetovanje pri izvajanju projekta eFTI4LIVE
Value
Estimated€372,000 · 372,000 EUR
Awarded€322,400 · 322,400 EUR
WinnerUNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| MEDIUS, računalniški inženiring in svetovanje, d.o.o. | 1 | €916,250 | 2026-07-27 |
| Inova Fusion Inštitut za prostorsko časovne storitve morfoloških znanosti in pametnih mest d.o.o. | 1 | €284,220 | 2026-05-05 |
| ACTUAL I.T., informacijske tehnologije, d.d. | 1 | €175,200 | 2026-07-27 |
Full buyer profile: what MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO buys and who wins it →
CPV codes
72220000 IT services: consulting, software, internet72000000 IT services: consulting, software, internet72212211 IT services: consulting, software, internet72222000 IT services: consulting, software, internet72244000 IT services: consulting, software, internet72600000 IT services: consulting, software, internet72800000 IT services: consulting, software, internet73000000 Research & development services73200000 Research & development services72246000 IT services: consulting, software, internetDescription
V okviru predmetnega javnega naročila bo izbran izvajalec, ki bo zagotavljal svetovalno-izvajalsko inženirsko podporo za dejavnosti projekta, kot so zapisane v nadaljevanju in v vnaprej določenem obsegu: -Aktivno sodelovanje v delovnih skupinah in podskupinah projekta eFTI4LIVE celotno trajanje projekta; -Posvetovanje s potencialnimi deležniki eFTI-sistema in izdelava podrobnega terminskega načrta izvedbe javnega naročila ; -Izdelava analize stanja obstoječih sistemov v Sloveniji v povezavi z zahtevami uredbe eFTI ter priprava in predstavitev vseh variant in načinov implementacije uredbe eFTI v Sloveniji s predlogom optimalne rešitve za slovenski prostor; -Priprava projektne naloge za implementacijo uredbe eFTI v Sloveniji za vzpostavitev eFTI-vrat z možnostjo povezovanja v eFTI-okolje, vključno z ureditvijo dostopa do eFTI-vrat za pristojne organe (v obliki tehničnih specifikacij za ločeno javno naročilo za izvedbo implementacije uredbe eFTI v Sloveniji); -Spremljanje izvajanja implementacije in obdobno testiranje izvedenih rešitev z izdelavo zaključnega poročila o izvedenem javnem naročilu; -V okviru predmetnega javnega naročila se v skladu s predhodnimi navodili naročnika izvedejo tudi vse ostale dodatne naloge pomembne in nujne za uspešno implementacijo uredbe eFTI, v skladu z zahtevami Evropske komisije po pogodbi o sofinanciranju (GA).