Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Eko-Strug” Sp. z o.o.
TED · 612397-2026Contract noticeCloses in 14 days · 2026-09-18
Buyer
NamePRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "EKO-STRUG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline2026-09-18
Value
Estimated€234,802 · 1,017,000 PLN
Awarded—
CPV codes
48822000 Software & information systemsDescription
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań obejmująca dostawę infrastruktury sprzętowo-programowej. Postępowanie jest podzielone na 3 części.