KŘP Kvk-IROP-VÝSTAVBA ÚO CHEB
TED · 604816-2026Contract noticeCloses in 19 days · 2026-09-21
Buyer
NameKrajské ředitelství policie Karlovarského kraje
CountryCZ
Published2026-09-02
Deadline2026-09-21
Value
Estimated€20,165,131 · 487,169,400.01 CZK
Awarded—
CPV codes
45000000 Construction work45111100 Construction workDescription
Předmětem plnění je výstavba nového Územního odboru Cheb, výstavba podléhá podmínkám dotačního programu IROP. Veškerá dotčená území, na kterých bude probíhat výstavba jsou určena v projektové dokumentaci vč. par. čísel, výstavba se nachází v k.ú. Cheb (650919). Součástí předmětu veřejné zakázky je také odstranění 3 stávajících objektů Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje, za účelem přípravy území pro výstavbu nového objektu ÚO Cheb. Dle výzvy k podání nabídek a zadávací dokumentace vč. všech příloh, projektových dokumentací a položkových rozpočtu.