Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 326 na odcinku WROCŁAW PSIE POLE - TRZEBNICA od km 1,260 do km 19,903
TED · 612122-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€1,407,942 · 6,098,220 PLN
WinnerFIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA IKSLOW-TOR Jarosław Wolski
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA IKSLOW-TOR Jarosław Wolski | 5 | €4,396,051 | 2026-09-04 |
| INFRAKOL Sp. z o.o. Sp.k. | 2 | €91,137 | 2026-09-03 |
Full buyer profile: what Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu buys and who wins it →
CPV codes
50225000 Repair & maintenance servicesDescription
Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii nr 326 na odcinku WROCŁAW PSIE POLE - TRZEBNICA od km 1,260 do km 19,903. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.