Mustankorkea Oy:n jätekeskuksen hoitourakka
TED · 599499-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Mustankorkea Oy in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Remeo Oy | 1 | €1,680,000 | 2026-05-29 |
| Jyväskylän kestävä kehitys JAPA ry | 1 | €239,910 | 2026-05-29 |
| L&T Ympäristöpalvelut Oy | 1 | €103,720 | 2026-05-21 |
Full buyer profile: what Mustankorkea Oy buys and who wins it →
CPV codes
90500000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Hankinta koskee Mustankorkea Oy:n jätekeskuksen alueella tapahtuvia hoitourakan mukaisia konetöitä. Urakkaan kuuluvat työt, laatuvaatimukset ja maksuperusteet on määritelty Mustankorkea Oy:n jätekeskuksen hoitourakan urakkaohjelmassa (Liite 1 Urakkaohjelma). Tarjoajan on tutustuttava Mustankorkea Oy:n jätekeskuksen hoitourakan toimintoihin viikolla 39, 21.9.2026-25.9.2026. Tutustumiskäynnistä on sovittava etukäteen sähköpostilla. Yhteystiedot: Miika Reili, sähköposti: miika.reili@mustankorkea.fi