Operatsioonikeskuse ultraheli aspiraator
TED · 600433-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-01
Value
Estimated€1,000,000 · 1,000,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Quantum Eesti AS | 3 | — | 2026-08-24 |
| Mediq Eesti OÜ | 2 | — | 2026-07-28 |
| Euromedical spol. s r.o | 2 | — | 2026-07-20 |
| MAGNUM MEDICAL OÜ | 1 | €316,036 | 2026-07-01 |
| Apteegikaubanduse Hulgimüük OÜ | MAGNUM MEDICAL OÜ | TAMRO EESTI OÜ | 1 | €311,528 | 2026-05-19 |
Full buyer profile: what sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla buys and who wins it →
CPV codes
33112200 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Operatsioonikeskuse ultraheli aspiraator koos tarvikute ja tehnilise toega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest