Eesti keele A1 keeletaseme koolitus
TED · 605803-2026Award notice · social & specific servicesawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€76,048 · 76,048 EUR
WinnerSiimon OÜ | ImmiSchool - Uusimmigrantide Koolituskeskus OÜ
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Eesti Töötukassa in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| mittetulundusühing Valga Arvutikeskus | 3 | €260,752 | 2026-08-24 |
| 1-koolitus MTÜ | 2 | €422,486 | 2026-06-04 |
| OÜ Projektiekspert | 2 | €48,733 | 2026-08-05 |
| Atlasnet Mittetulundusühing | OSAÜHING INTER LANGUAGE | 1 | €227,520 | 2026-05-11 |
| CVP consult OÜ | 1 | €180,032 | 2026-05-19 |
Full buyer profile: what Eesti Töötukassa buys and who wins it →
CPV codes
80400000 Education & training servicesDescription
Koolituse eesmärk on koolitatavate eesti keele oskuse arendamine, eesti keele A1 keeletaseme koolitus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest