Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.
TED · 606695-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-06
Buyer
NameSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| OLYMPUS Polska Sp. z o.o., | GREENPOL INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA Sp. z o. o. | Globus Medical Poland Sp. z o.o. | INVESTMED-InvestCars - Adamski Sp. k. | 1 | €2,277,528 | 2026-05-07 |
| Synektik S.A. | 1 | €1,530,510 | 2026-07-20 |
| VARIMED Sp. z o.o. | GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. | Veromed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Stryker Polska Sp. z o.o. | Karl Storz Polska Sp. z o.o. | Inomed Polska Sp. z o.o. | 1 | €958,347 | 2026-06-25 |
| Siemens Healthcare Sp. z o.o. | Famed Żywiec Sp. z o. o. | 1 | €956,374 | 2026-05-15 |
| Stryker Polska Sp. z o.o. | TECUMED s.r.o. | 1 | €624,718 | 2026-09-01 |
CPV codes
33696000 Medical equipment & pharmaceuticals33793000 Medical equipment & pharmaceuticals38434000 Laboratory, optical & precision equipment33140000 Medical equipment & pharmaceuticals33192500 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ