Bieżąca konserwacja instalacji sanitarnych i gazowych, urządzeń i instalacji c.o., c.w.u., kotłowni, węzłów cieplnych oraz świadczenie usług pogotowia sanitarnego i gazowego
TED · 606889-2026Contract noticeCloses in 13 days · 2026-09-16
Buyer
NameZakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline2026-09-16
Value
Estimated€1,492,939 · 6,466,368 PLN
Awarded—
CPV codes
50700000 Repair & maintenance services50531100 Repair & maintenance services50720000 Repair & maintenance services50721000 Repair & maintenance services50531200 Repair & maintenance servicesDescription
1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja instalacji sanitarnych i gazowych, urządzeń i instalacji c.o., c.w.u., kotłowni, węzłów cieplnych oraz świadczenie usług pogotowia sanitarnego i gazowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty we Wzorze Umowy i załącznikach do niej stanowiącej łącznie załącznik nr 4 do SWZ