contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB- 11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)
TED · 604659-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameInstituto Gallego de la Vivienda y Suelo- Xunta de Galicia
CountryES
Published2026-09-02
Deadline—
Value
Estimated€9,783,947 · 9,783,947.31 EUR
Awarded€9,293,772 · 9,293,771.55 EUR
WinnerXESTIÓN AMBIENTAL DE CONTRATAS SL
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Instituto Gallego de la Vivienda y Suelo- Xunta de Galicia in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| CONSTRUCCIONES RAMIREZ, SL | 2 | €43,346,705 | 2026-08-27 |
| COPASA INFRAESTRUCTURAS, SLU | 1 | €12,954,000 | 2026-06-01 |
| ACCIONA CONSTRUCCION, SA | 1 | — | 2026-08-24 |
CPV codes
45211340 Construction workDescription
contrato das obras de construción de dous edificios para 50 vivendas de promoción pública (VPP), garaxes, rochos e locais nas parcelas MIIIB- 11 e M-IIIB-12 do Plan Parcial de San Paio de Navia, Vigo (Pontevedra)