Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov
TED · 604768-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-09-30
Value
Estimated€1,196,000 · 1,196,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from VRHOVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SRC sistemske integracije d.o.o. | 1 | €729,852 | 2026-06-16 |
Full buyer profile: what VRHOVNO SODIŠČE REPUBLIKE SLOVENIJE buys and who wins it →
CPV codes
30213000 Office & computing machineryDescription
Nakup energetsko učinkovitih delovnih postaj in prenosnih računalnikov v treh sklopih. Oprema na posameznem sklopu je opisana v dokumentu Tehnične specifikacije.