Laeva EVA-316 navigatsiooniradari asendamine
TED · 601940-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Riigilaevastik in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Workline OÜ | 3 | €15,465 | 2026-06-24 |
| Osaühing Gotta Port Services | 2 | €10,839 | 2026-08-27 |
| Baltic Marine Contractors OÜ | 1 | €15,755 | 2026-08-25 |
| Meretugi OÜ | 1 | €5,700 | 2026-08-27 |
Full buyer profile: what Riigilaevastik buys and who wins it →
CPV codes
50241000 Repair & maintenance servicesDescription
Mitmeotstarbelise laeva EVA-316 navigatsiooniradari komplekti asendamise tellimine vastavalt riigihanke alusdokumentides kehtestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest