Dostawa leków do realizacji programów lekowych
TED · 600399-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameWojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
CountryPL
Published2026-09-01
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€2,563,623 · 11,103,818.64 PLN
WinnerSanofi Sp. z o.o. | Roche Polska Sp. z o.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ASCLEPIOS S.A. | 2 | €2,976,303 | 2026-08-27 |
| Urtica Sp. z o. o. | 1 | €8,331,598 | 2026-08-24 |
| ASCLEPIOS S.A. | AstraZeneca Kft | Takeda Pharma Sp. z o. o. | 1 | €3,414,993 | 2026-08-27 |
| Optifarma Sp. z o.o. Sp. k. | Sanofi Sp. z o.o. | IMED Poland Sp. z o.o. | AMGEN Sp. z o.o. | Komtur Polska Sp. z o. o. | Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA | Baxter Polska Sp. z o. o. | Bialmed Sp. z o. o. | MEDAN Sp. j. Pawlak i s-ka | Servier Polska Services Sp. z o.o. | Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp. k. | CSL Behring Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | NOBIPHARM Sp. z o.o. | 1 | €1,691,955 | 2026-07-15 |
| Informer Med sp. z o.o. | 1 | €1,402,637 | 2026-05-22 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do realizacji programów lekowych 1.1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określają dokładnie Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/172 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.