Доставка на лекарствени продукти за Клиника по онкология, включени в приложение № 2 от списъка на НЗОК за 2026 / 2027 г. - 1
TED · 606663-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-10-01
Buyer
NameУниверситетска многопрофилна болница за активно лечение "Света Екатерина" ЕАД
CountryBG
Published2026-09-03
Deadline2026-10-01
Value
Estimated€5,432,388 · 5,432,388 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Университетска многопрофилна болница за активно лечение "Света Екатерина" ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ДАНСОН ТРЕЙДИНГ ООД | 4 | €517,163 | 2026-07-28 |
| АКВАХИМ 2020 ЕООД | 3 | €658,217 | 2026-06-03 |
| МЕДИЦИНСКА ТЕХНИКА ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 3 | €216,116 | 2026-07-23 |
| ФЬОНИКС Фарма ЕООД | 2 | €7,134,272 | 2026-08-05 |
| ЕКОС-МЕДИКА ООД | 2 | €2,998,744 | 2026-07-28 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставка на лекарствени продукти за Клиника по онкология, включени в приложение № 2 от списъка на НЗОК за 2026 / 2027 г.