Groen- en netheidsonderhoud op de autosnelwegen E17, E40 en R4 in de provincie Oost-Vlaanderen (district D411).
TED · 603369-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Vlaamse Overheid in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| A.B.O.G. | 3 | — | 2026-08-19 |
| KRINKELS | 2 | €346,984 | 2026-08-20 |
| BV D. Seru & Zonen | ABOG NV | 1 | €1,239,669 | 2026-07-17 |
| KRINKELS | WERKERS in aanneming | 1 | €215,422 | 2026-06-08 |
| WERKERS in aanneming | 1 | €179,651 | 2026-06-11 |
Full buyer profile: what Vlaamse Overheid buys and who wins it →
CPV codes
77310000 Agricultural, forestry & horticultural servicesDescription
Het doel van de opdracht is om in de provincie Oost-Vlaanderen langsheen de gewest- en autosnelwegen van de E17, E40 en R4 en hun aanhorigheden de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers te verzekeren door de uitvoering van onderhouds- en herstellingswerkzaamheden aan het bestaande groenpatrimonium en de uitvoering van periodiek netheidsonderhoud.