Mēbeļu piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēm
TED · 598230-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameVentspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Izglītības pārvalde"
CountryLV
Published2026-08-31
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€13,900 · 13,900 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ritmeks"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Izglītības pārvalde" in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Saint-Tech" | 2 | €139,254 | 2026-07-03 |
CPV codes
39000000 Furniture, furnishings, appliancesDescription
Mēbeļu piegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēm